„Powiedz mi a zapomnę, pokaż mi a zapamiętam, pozwól mi wziąć udział a zrozumiem”. Wierzymy, że dzięki metodom edukacji pozaformalnej młodzi ludzie zdobywają wyjątkowe doświadczenia, które pomagają im wzmacniać się i rozwijać indywidualny potencjał.

Organizujemy spotkania informacyjno-warsztatowe dla grup  na temat Wolontariatu Europejskiego, który jest częścią programu edukacji formalnej i pozaformalnej.

W biurze STRIMU udzielamy także krótkich indywidualnych konsultacji na temat projektów ESC . Na takie spotkanie można umówić się mailowo, telefonicznie lub po prostu przyjść do naszego biura :)

W ramach współpracy z Centrum Informacji Biznesowej i Europejskiej działającym przy Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej  odbywają się cyklicznie spotkania otwarte na temat Wolontariatu Europejskiego ESC . Szczegółowe informacje najbliższych terminach spotkania należy szukać na naszej stronie głównej oraz na stronie CIBiE http://www.cibie.pl/

Staramy się zawsze odpowiadać na realnie istniejące zapotrzebowanie zarówno młodych ludzi jak i tych, którzy zajmują się organizacją procesu edukacji pozaformalnej. W ostatnim czasie naszym priorytetem są działania i projekty, których celem jest  uwrażliwienie na tematykę wielokulturowości i międzykulturowości.

Członkowie i aktywni wolontariusze Stowarzyszenia mają możliwość zdobywania wiedzy oraz zdobywania nowych kompetencji dzięki uczestnictwu jako reprezentanci STRIMu w międzynarodowych i krajowych szkoleniach organizowanych w ramach Programu Europejskiego Korpusu Solidarności.

Zachęcamy do kontaktu z Kasią, która chętnie odpowie na wszystkie pytania :  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do udziału w Młodzieżowej Radzie Doradczej!

Zaproszenie do udziału w Młodzieżowej Radzie Doradczej  dotyczącej rozwoju umiejętności miękkich wśród młodych ludzi

 

Zapraszamy Cię do udziału w projekcie ‘Youth Employability Comptences” – Kompetencje Młodzieży związane z Zatrudnieniem. Jest to trzyletni projekt realizowany w partnerstwie z instytucjami z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Włoch, Finlandii, Polski oraz Niemiec. Celem projektu jest wsparcie młodych ludzi wchodzących na rynek pracy w rozwoju ich umiejętności miękkich przydatnych dla przyszłego zatrudnienia.  W ramach projektu przygotujemy narzędzia edukacyjne dla młodych ludzi, wspierające ich w rozwoju kompetencji. Aby narzędzia te odpowiadały Waszym potrzebom, chcemy zaprosić Was do udziału w Radzie Doradczej, która będzie opiniować przygotowane przez nas materiały. 

 

Jeśli:

-masz od 18 – 30 lat;

-niedługo rozpoczniesz pracę zawodową albo stawiasz pierwsze kroki na rynku pracy;

-chcesz wziąć udział w projekcie międzynarodowym i poznać nowych ludzi;

-mieć wpływ na kształt nowych narzędzi edukacyjnych wspierających rozwój umiejętności miękkich;

-rozwinąć swoje umiejętności związane z zatrudnieniem.

 

Ten projekt jest dla Ciebie!

 

Uwaga! Dla najbardziej aktywnych członków Rady oferujemy możliwość wyjazdu na seminarium w Rzymie w listopadzie 2019.

 

Zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego: https://forms.gle/gyUFQrsemRw3k3Kt7

Do dnia 15 lipca 2019.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Nie wymagamy żadnego doświadczenia. Raz na kwartał będziemy organizować

spotkania.

Udział w projekcie jest dobrowolny i nie wiąże się z żadnymi kosztami.

Projekt realizowany jest w ramach programu Erasmus + Partnerstwa Strategiczne i jest

współfinansowany z środków Komisji Europejskiej.

 

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

PARTNERZY

Logowanie: