Edukacja

„Powiedz mi a zapomnę, pokaż mi a zapamiętam, pozwól mi wziąć udział a zrozumiem”. Wierzymy, że dzięki metodom edukacji pozaformalnej młodzi ludzie zdobywają wyjątkowe doświadczenia, które pomagają im wzmacniać się i rozwijać indywidualny potencjał.

Organizujemy spotkania informacyjno-warsztatowe dla grup  na temat Wolontariatu Europejskiego EVS, który jest częścią programu edukacji formalnej i pozaformalnej Erasmus+.

W biurze STRIMU udzielamy także krótkich indywidualnych konsultacji na temat projektów EVS. Na takie spotkanie można umówić się mailowo, telefonicznie lub po prostu przyjść do naszego biura :)

W ramach współpracy z Centrum Informacji Biznesowej i Europejskiej działającym przy Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej  odbywają się cyklicznie spotkania otwarte na temat Wolontariatu Europejskiego EVS. Szczegółowe informacje najbliższych terminach spotkania należy szukać na naszej stronie głównej oraz na stronie CIBiE http://www.cibie.pl/

Staramy się zawsze odpowiadać na realnie istniejące zapotrzebowanie zarówno młodych ludzi jak i tych, którzy zajmują się organizacją procesu edukacji pozaformalnej. W ostatnicm czasie naszym priorytetem są działania i projekty, których celem jest  uwrażliwienie na tematykę wielokulturowości i międzykulturowości.

Członkowie i aktywni wolontariusze Stowarzyszenia mają możliwość zdobywania wiedzy oraz zdobywania nowych kompetencji dzięki uczestnictwu jako reprezentanci STRIMu w międzynarodowych i krajowych szkoleniach organizowanych w ramach Programu Erasmus+.

Zachęcamy do kontaktu z Irminą, która chętnie odpowie na wszystkie pytania :  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do udziału w Młodzieżowej Radzie Doradczej!

Zaproszenie do udziału w Młodzieżowej Radzie Doradczej  dotyczącej rozwoju umiejętności miękkich wśród młodych ludzi

 

Zapraszamy Cię do udziału w projekcie ‘Youth Employability Comptences” – Kompetencje Młodzieży związane z Zatrudnieniem. Jest to trzyletni projekt realizowany w partnerstwie z instytucjami z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Włoch, Finlandii, Polski oraz Niemiec. Celem projektu jest wsparcie młodych ludzi wchodzących na rynek pracy w rozwoju ich umiejętności miękkich przydatnych dla przyszłego zatrudnienia.  W ramach projektu przygotujemy narzędzia edukacyjne dla młodych ludzi, wspierające ich w rozwoju kompetencji. Aby narzędzia te odpowiadały Waszym potrzebom, chcemy zaprosić Was do udziału w Radzie Doradczej, która będzie opiniować przygotowane przez nas materiały. 

 

Jeśli:

-masz od 18 – 30 lat;

-niedługo rozpoczniesz pracę zawodową albo stawiasz pierwsze kroki na rynku pracy;

-chcesz wziąć udział w projekcie międzynarodowym i poznać nowych ludzi;

-mieć wpływ na kształt nowych narzędzi edukacyjnych wspierających rozwój umiejętności miękkich;

-rozwinąć swoje umiejętności związane z zatrudnieniem.

 

Ten projekt jest dla Ciebie!

 

Uwaga! Dla najbardziej aktywnych członków Rady oferujemy możliwość wyjazdu na seminarium w Rzymie w listopadzie 2019.

 

Zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego: https://forms.gle/gyUFQrsemRw3k3Kt7

Do dnia 15 lipca 2019.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Nie wymagamy żadnego doświadczenia. Raz na kwartał będziemy organizować

spotkania.

Udział w projekcie jest dobrowolny i nie wiąże się z żadnymi kosztami.

Projekt realizowany jest w ramach programu Erasmus + Partnerstwa Strategiczne i jest

współfinansowany z środków Komisji Europejskiej.

 

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

PARTNERZY

Logowanie: