Struktura

Zarząd

Krystyna Marcinkowska
E-mail: kmarcinkowska@strim.org.pl

Prezes

Urszula Marcinkowska Trimboli
E-mail: umarcinkowska@strim.org.pl

Vice Prezes

Konrad Markiewicz
E-mail: kmarkiewicz@strim.org.pl

Vice Prezes

Dorota Skwarczewska
E-mail: dskwarczewska@strim.org.pl
Rafał Lubertowicz
E-mail: lubertowicz@strim.org.pl

Kierownicy działów

Marzena Ples
E-mail: mples@strim.org.pl

Kierownik działu Wolontariat wysyłający

Irmina Czysnok
E-mail: kczysnok@strim.org.pl

Kierownik działu Edukacja

Konrad Markiewicz
E-mail: kmarkiewicz@strim.org.pl

Kierownik działu Integracja

Urszula Marcinkowska Trimboli
E-mail: umarcinkowska@strim.org.pl

Kierownik działu Wolontariat goszczący

Pracownicy

Marco Trimboli
E-mail: marco@strim.org.pl
Dorota Skwarczewska
E-mail: dskwarczewska@strim.org.pl

Księgowość

Ewa Grabka
E-mail: ksiegowastrim@strim.org.pl

Promocja

Agata Wrona
E-mail: awrona@strim.org.pl

Prawnik stowarzyszenia

Rafał Lubertowicz
E-mail: lubertowicz@strim.org.pl

Członkowie Stowarzyszenia:

1 Agata Bicz
2 Nazarena Bonfanti
3 Karolina Borgosz
4 Małgorzata Chęcińska-Głazik
5 Anna Bury-Czarnik
6 Maciek Czarnik
7 Irmina Czysnok
8 Izabela Górska
9 Jose Antonio Herreros Garcia
10 Karolina Jawor
11 Barbara Kecskes
12 Jan Królikowski
13 Karolina Kozioł
14 Monika Kwiecińska
15 Barbara Lisowska
16 Rafał Lubertowicz
17 Krystyna Marcinkowska
18 Urszula Marcinkowska Trimboli
19 Konrad Markiewicz
20 Jan Masłyk
21 Kamil Nowakowski
22 Anna Nowak
23 Paulina Opiełka
24 Katarzyna Piątek
25 Ewa Piekarz
26 Kamil Piekarz
27 Natalia Piotrowska
28 Marzena Ples
29 Natalia Prugar
30 Aleksandra Rak
31 Dorota Skwarczewska
32 Ada Szpot
33 Alicja Szpot
34 Marco Trimboli
35 Agata Wrona